0

Polymetakrylát Plexisklo 5 mm

  • Rezy na mieru
0 €

Zadejte výsledný rozměr (případně doplňte stručné vysvětlení).

Skladom – ihneď k odberu

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX 49 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za 53,94 €
Cena za 6,25 337,13 €

Záruka: 24 měsíců, Kód: 2625405x, Značka: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

materiálpolymetakrylát
teplotná odolnosť+ 5 °C do + 75 °C
hrúbka5 mm
farbačíra
UV ochranaáno
rezy na mieruáno

Popis

Hladké liate akrylátové sklo, tzv. plexisklo je úplne číre, má najvyššiu transparentnosť zo všetkých "umelých" skiel. Je veľmi odolné proti poškriabaniu, prípadné poškodenia je možné vyleštiť. U akrylového skla sa neznižuje transparentnosť v čase, nemaltovatí. Ochranná vrstva proti UV žiareniu je z oboch strán a tiež v reze, materiál je tiež oteruvzdorný, vhodný do interiéru aj exteriéru. Medzi ďalšie výhody polymetakrylátového plexiskla patrí odolnosť proti mrazu a teplu, odolnosť proti negatívnym vplyvom počasia, pevnosť, vysoká priepustnosť svetla, materiál sa netriešti. Plexisklo sa používa pre zasklievanie reklám a bannerov, presklenie nábytku, displeje, dekorácie apod. Plexisklo sa používa v mnohých prípadoch ako náhradka skla - inou alternatívou môže byť tiež polykarbonát.
  • Jednoduchá manipulácia
  • UV stabilita
  • Vysoká pevnosť
  • Použitie v interiéri aj exteriéri

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2209)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.