0

Polykarbonátová doska Guttagliss Wabe

  • Mega akce
Skladom – ihneď k odberu

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX 60 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za 29,27 €
Cena za 6,3 184,41 €

Záruka: 20 let, Kód: 2610227, Značka: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

materiál polykarbonát
profil 76/18 mm
dĺžka 2, 2,5, 3,0 m
šírka 1,045 m
hrúbka 2,6 mm
tvar krytiny vlna
povrch horná strana - hladká
spodná strana - štruktúra
teplotný rozsah -20 ° C do + 60 ° C
plošná hmotnosť 1200 g / m 2
chemická odolnosť DIN 16929
trieda horľavosti B1
UV ochrana áno (obojstranná)
farba číra, bronz
rezy na mieru nie

Popis

Vlnitá strešná krytina Guttagliss Wabe je vyrobená z polykarbonátu. Jedná sa o najkvalitnejšie a najdrahšie používaný plast pre presvetľovací plastové krytiny. Tento materiál má tradíciu výroby dlhšie ako 80 rokov. Polykarbonát je veľmi pevný a odolný voči extrémnym klimatickým podmienkam, ako je silné UV žiarenie, krupobitie apod. Guttagliss Wabe sú tým najlepším medzi presvetľovacími doskami a vyznačujú sa úplne ojedinelú životnosťou, a to pri zachovaní dokonalej svetelnej priepustnosti. Hrúbka 3 mm a špeciálna pyramídová štruktúra spodnej strany dosky zaisťuje vysokú svetelnosť a rovnomerné rozloženie slnečných paprskov po celej ploche strechy. Materiál je odolný proti UV žiareniu v celom priereze dosky. Jedná sa o TOP materiál k zastrešenie pergól v celej západnej Európe. Ako jediný umožňuje poskytnutie záruky na 30 rokov. U vlnitých dosiek nevykonávame rezy na mieru.
  • Najkvalitnejšie materiál medzi presvetľovacími doskami
  • Odolnosť proti extrémnym klimatickým podmienkam
  • Extrémne dlhá životnosť
  • Nežltne ani nesadne
  • UV stabililní a teplotne stály v celej hmote dosky

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

pozor

jopo | 16.04.2017 reagovať
do dierok sa zachytáva prach a špina
Dobrý den, pokud dodržíte správný technologický postup a desku instalujete hladkou stranou vzhůru, zmíněný problém nemůže nastat. Doporučujeme desky otočit. Buildex

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2145)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.