0

Polykarbonátová doska Guttagliss DUAL STRONG 16 mm

  • Rezy na mieru
  • Mega akce
0 €

Zadejte výsledný rozměr (případně doplňte stručné vysvětlení).

Skladom – ihneď k odberu

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX 49 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za 20,43 €
Bežná cena za 22,21 €
Cena za 12,6 257,42 €

Záruka: 10 let, Kód: 2720141, Značka: Gutta
Ceny uvedené vrátane DPH

Parametre

plošná hustota2700 g/m2
hodnota U2,0 W/m2 °K
priepustnosť zmietla (číra)60 %
priepustnosť svetlá (bronz)25 %
sila dosky16 mm
baravamičíra, bronz, opál
minimálny polomer ohybu2,8 m
UV ochranaÁNO (jednostranná)

Popis

Originálne polykarbonátové dosky nemeckej výroby, určené pre zateplené presklenie striech a stien. Tieto vysoko kvalitné dutinkové dosky sú vyrobené z mimoriadne pevného a stabilného polykarbonátu, s povrchovou úpravou obsahujúce UV ochranný film. Táto nadštandardná vrstva zaručuje prienik denného svetla a súčasne pohlcuje tepelnú zložku slnečného žiarenia. Nedochádza tak k takzvanému skleníkovému efektu. Štruktúra trojstenných dutiniek polykarbonátových dosiek DUAL STRONG súčasne zabezpečuje nadštandardné udržanie tepelnej energie vnútri zaskleného priestoru a šetrí tak náklady na prípadné vykurovanie. Tento prémiový polykarbonát časom nestarne, nekrehne ani nežltne, výrobca garantuje záruku 10 rokov na poničeniu vplyvom slnka a poveternostnými vplyvmi, ako je prudký dážď a krupobitie (dosky majú vyššiu odolnosť oprati klasickému prevedení DUAL BOX).

  • Vysoko stabilný materiál a odolný materiál
  • 10 rokov záruka na poničeniu vplyvom slnečného žiarenia a krupobitím
  • Výborné termoizolačné vlastnosti
  • Určené pre zateplené presklenie striech a stien

 

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Miroslav Báťa | 05.09.2019 reagovať
Dobrý den, chtěl bych se Vás touto cestou zeptat,jaký směr mají dutinky. Zda jsou rovnoběžné s šířkou (2.1m) nebo délkou (2 až 6m). Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Dobrý deň, dutinky sú rovnobežné spolu s dĺžkou. 

Buildex

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2145)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.