✪ Vážení zákazníci, termíny doručenia sa môžu o niekoľko dní líšiť. Ďakujeme vám za porozumenie.
✪ Vážení zákazníci, termíny doručenia sa môžu o niekoľko dní líšiť. Ďakujeme vám za porozumenie.
✪ Termíny doručenia sa môžu o niekoľko dní líšiť.
0

Polystyrol 2,5 mm (štruktúrovaný)

  • Kód: 3010224
  • Značka: Gutta
  • Záruka: 24 mesiacov
Skladom – ihneď na odoslanie Doručíme do 4 - 6 pracovných dní

Skladová zásoba

Sklady BUILDEX 33 ks

Osobný odber

Výdejna Strážnice Produkt nemožnot vyzdvihnúť
Naša cena za ks 7,78 €
Bežná cena za ks 8,02 €
Cena za 2 ks 15,56 €
ceny vrátane DPH

Parametre

materiálpolystyrol
teplotná odolnosť+ 5° C až + 75° C
hrúbka2,5 mm
hmotnosť1 kg / ks
priepustnosť (číra)93%
štruktúrajednostranná
farbačíra, bronz
rez na mierunie
UV ochrananie

Popis

Polystyrolovej plastové sklo, je štruktúrované plexisklo, ktoré nájde univerzálne využitie vo vašom interiéri. Tento typ plexiskla sa vyznačuje vysokou odolnosťou a výbornou pevnosťou v ťahu. Pri poškodení sa netrieští. Dosky z priehľadného materiálu so štruktúrou stromovej kôry sú k dodaniu na objednávku v rozmeroch 0,5 x 1 m alebo 1 x 1 m. Doska majú hrúbku 2,5 mm, ponúkame je v čírej a bronzovej farbe. Guttagliss polystyrolovej dosky poskytujú vysoko kvalitné, silný a tvrdý, termoplastický materiál. Jeho pevnosť je približne 10x vyššia ak u bežných skiel rovnakej hrúbky. Plastové sklo sa ďalej vyznačuje priepustnosťou svetla až 93% a širokú škálu dekoratívnych štruktúr. Polystyrolovej dosky sú vďaka svojim vlastnostiam extrémne všestranným produktom. Využitie nájdu napr. ako výplne dverí, sklenené skrinky a police, deliče v kúpeľniach, sprchové zásteny, náhrady za sklo, zásteny v miestnostiach. Polystyrol nie je vhodný pre použitie v teplotách pod + 5° C, vhodné len do interiéru. Pre vonkajšie použitie odporúčame akrylátové dosky. U polystyrolu nevykonávame rezy na mieru.
  • Vysoká pevnosť a svetelná priepustnosť
  • Jednoduché použitie a nízke náklady
  • Teplotná stabilita (od + 5° C do + 75° C)
  • Vhodné do interiéru

Diskusia

Odosláním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Recenzie - Polystyrol štruktúrovaný

David Beinstein|21. 5. 2018

Perfektní materiál snadno opracovatelný v domácích podmínkách, bylo by dobré jej vybavit ochrannou fólií a možná lépe zabalit (nějaký pružný pěnový nebo gumový materiál?). Celkově jsem spokojen, výrobek zatím splňuje vše, co jsem od něj očekával.

  • Se zbožím se dobře pracuje (při troše zručnosti a akceptování zápachu lze řezat i brousit flexou), je do jisté míry pružné.
  • Při manipulaci je relativně křehké (po přepravě dorazilo polámané na okrajích, přinejmenším jedno ze skel je navíc celé podřené (druhé budu pečlivě prohlížet den po napsání této recenze). Tomu by pravděpodobně bylo možné zabránit dodáváním archu polystyrolu s ochrannou fólií, což by navíc dále zjednodušilo manipulaci při opracování.
Zdroj recenzia
BUILDEX

Predstavenie značky - Gutta

Švajčiarska spoločnosť Gutta International, je popredným výrobcom izolačných materiálov a priesvitných krytín pre strednú a východnú Európu. História tejto rodinnej firmy siaha do roku 1964, v roku 1997 rozširuje svoju distribučnú sieť o Českú a Slovenskú republiku. Od tej doby si tu produkty Gutta získali povesť vysoko kvalitných a precízne vyvedených materiálov.

Spoločnosť Gutta si ich istá vysokými kvalitami svojich výrobkov, vďaka čomu väčšine ponúkaných produktov garantuje nadštandardné životnosť, a teda aj primerané záruky. Vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci môžeme zaručiť maximálnu klientsky servis, od odborné konzultácie, cez rýchlu a bezproblémovú dodávku, po reklamačné a pozáručný servis, všetko s istotou, že vždy kupujete originálne materiály Gutta.

Gutta


Další produkty značky Gutta (2257)

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.