Vážení zákazníci, radi by sme vám pripomenuli, že práve začala jesenná skleníková sezóna, odporúčame neodkladať nákup.
Radi by sme vám pripomenuli, že práve začala jesenná skleníková sezóna, odporúčame neodkladať nákup.
Jesenná skleníková sezóna je tu, neodkladajte nákup.
0

Reklamácia a vrátenie

Tovar je potrebné skontrolovať ihneď pri prevzatí zásielky. Prípadné nedostatky (napr. Poškodený obal) je nutné zapísať do prepravného listu dopravcu, toto je veľmi dôležité.

Reklamáciu dodaného materiálu alebo produktu je nevyhnutné podať maximálne do 3 dní od doručenia. Neskoršie podanie už nemôže byť akceptované. Pokiaľ nie je uvedené inak, vzťahuje sa na všetky inzerované produkty štandardná záruka 24 mesiacov.

POSTUP VYBAVENIA

Reklamácia

Reklamáciu prosím podajte cez tento reklamačný formulár, nezabudnite uviesť číslo objednávky a detailnú fotodokumentáciu poškodenia. Ideálne uveďte ako by ste chceli reklamáciu riešiť, či formou úpravy ceny prípadne výmeny tovaru. Reklamácia bude podľa § 13 zákona č. 634/1992 Zb vybavená do 30tich dní od podania.

Vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Ako zákazník (nepodnikateľ) máte zo zákona právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia zásielky, a to bez udania dôvodu a akejkoľvek sankcie. Ak uplatníte odstúpenie od zmluvy, máme ako dodávateľ právo na náhradu skutočne vynaložených nákladov spojených s vrátením tovaru. Vrátenie finančnej čiastky zníženej o transportné náklady bude podľa § 13 zákona č. 634/1992 Zb vybavené do 30tich dní od podania. Postup vrátenia konzultujte vždy telefonicky.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.